Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. byla založena v roce 1991 jako specializovaný velko i maloobchod. U vzniku společnosti stáli tři společníci, z jejichž jmen byl odvozen název KCK.

V současnosti má firma KCK pouze jediného majitele, kterým je pan Dalibor Kmenta,
který úspěšně stojí v čele společnosti již od roku 1995.

Firma se v současnosti věnuje velkoobchodnímu prodeji a skladem u nás najdete přes

6 tisíc položek zboží! Společnost KCK je výhradním dovozcem mnoha světově známých značek, jako jsou například: PROLOGO, WILIER, PERUZZO, FLLI MENABO, ITM, BELLELLI, UNIOR, HUTCHINSON, WELGO, X-PEDO,  SIXTUS, a další.

Základním prodejním sortimentem jsou produkty vlastní značky FORCE a značky SHIMANO. Od těchto značek nabízíme široký sortiment produktů, náhradních dílů a doplňků.

Produkty naší značky FORCE používají nejenom rekreační cyklisté a hobby jezdci, ale také profesionální závodníci. Za značku FORCE jezdí rodák z Krnova a cyklistický ultra maratonec Ondřej Fojtík. Historicky první český jezdec, který zvítězil na extrémních etapových závodech Crocodile Trophy v Austrálii, Iron bike v Itálii a v neposlední řadě Titan Desert Trophy v Maroku, kde obstál od úpatí pohoří Atlas až do alžírské části Sahary a písečných dun Erg Chebbi.

Na začátku roku 2016 bylo dokončeno nové sídlo ve Zlíně – Otrokovicích hned u sjezdu z dálnice z Brna, kde se nachází centrální sídlo i sklad společnosti.

Skladovací prostory jsou vybaveny moderní technikou a technologií. Přešli jsme na systém řízeného skladu WMS, který zrychluje a zkvalitňuje příjem a výdej zboží.

Za dobu svého působení si společnost KCK vybudovala jméno jak v České republice, tak i v zahraničí. Jedná se zejména o Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Francii, Itálii, Irsko, Lotyšsko, Slovinsko, Bělorusko a Bosnu a Hercegovinu. Nově expedujeme zboží také do Japonska a Panamy.

Team KCK


Produkty z nabídky KCK Cyklosport-Mode s.r.o. najdete na www.force.cz.


zdroj: https://www.kckcyklosport.cz/o-spolecnosti-kck/tm16/ ze dne 7.1.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *