Jak mě kontaktovat?

Ahoj, dobrý den.

Jmenuji se Aleš Vondráček a jsem jediný člen cyklo-AV. Jedna z možností je osobní kontakt během otvírací doby (aktuální na pravé straně úvodní stránky) na adrese: Fučíkova 665, Raspenava.

E-mail cyklo-AV@volny.cz využijte pro dotazy, připomínky, atd. Tento komunikační kanál NEbudu využívat pro zasílání nabídek – reklamních sdělení. Pro mě je e-mail alternativou pro psané slovo 🙂 . A mohu na něj adekvátně, tedy v klidu reagovat.

Další možností je (pokud nechcete komunikovat e-mailem) zaslat zprávu z Facebooku nebo Messengeru nebo WhatsApp. Vyhledáte mě podle jména @cykloAV. Rychlost reakce bude závislá na možnostech (v zaměstnání to opravdu nelze), ale reagovat budu co nejdříve.

Telefonní číslo +420 792 306 880, se dá využít buď pro SMS nebo hovor. Váš hovor rád přijmu bude-li to momentálně možné i mimo otvírací dobu, např. neděle odpoledne a Vy prorazíte plášť… Co se SMS týče je to varianta e-mailu či Messengeru, ale z mého pohledu méně komfortní.

Otevírací doba je čas, který budu přítomen na provozovně. To neznamená, že se nedomluvíme na individuálním setkání např. pro převzetí-předání kola, atd.

Pedálu zdar    Aleš