Obchod – sortiment

Zde najdete odkazy na značky a jejich e-shopy, na kterých si zboží vyberete a u mě objednáte (viz. níže) a pak vyzvednete nebo necháte namontovat na vaše kolo. Uvedené ceny jsou doporučené. Možná sleva až 15%.

KCK Cyklosport-Mode s.r.o.  Jejím základním prodejním sortimentem je vlastní značka FORCE a také komponenty SHIMANO. Dále pak je dovozcem (leckdy výhradním) značek PROLOGO, WILIER, PERUZZO, FLLI MENABO, ITM, BELLELLI, UNIOR, HUTCHINSON, WELGO, X-PEDO,  SIXTUS, a další.

FORCE – součástky, doplňky, kola, oblečení. Tisíce položek skladem.

Wilier – Italský výrobce kol, oblečení a doplňků

BP Lumen s.r.o. Výrobce kol a elektrokol značky Apache a prodejce značek SENSE, SR SUNTOUR, LIMAR, CRONO a mnoho dalších. 

BP Lumen – na pravé straně stránky klikněte přímo na vybranou značku nebo prohlídněte e-shopy:

apache-bike.cz – přehledný web kol a elektrokol

bike4you.cz – kola, komponenty, doplňky, příslušenství

sense-bike.com – elektrokola nižší a střední třídy

topride.eu – BMX a MTB shop

Bohemia bike a.s. Výrobce kol, dětských kol a odrážedel, elektrokol a tříkolek pro dospělé značky Leader Fox z českých Budějovic.

Leader Fox – e-shop s aktuální nabídkou včetně informace o nejbližším datumu výroby (pokud není ve výprodeji).

BV Import s.r.o. Vlastní značka HAVEN a výhradní dovozce značek Slime, Joe´s, FOSS, FLR, Gipiemme, Recon, CamOne, Jetblack a prodejce dalších značek

HAVEN – oblečení, doplňky, přilby, batohy atd. + veškerý sortiment ostatních značek

PROGRESS sportswear s.r.o. Výrobce funkčního oblečení z kvalitních materiálů včetně bambusu. Specialisté na funkční prádlo a sportovní oblečení s komplexním sortimentem na jedné adrese.

PROGRESS sportswear – spousta funkčního oblečení pro muže, ženy a děti na jaro – léto – podzim – zimu.

Sport Arsenal s.r.o. Přední český výrobce brašen, nosičů a doplňků na kola. Široký výběr z několika výrobkových řad.

sportarsenal.cz – přehledný web i s „návody“ kam s ním 🙂

Jak objednat?

Kde si zboží vybrat už víte. Teď je potřeba na e-mail objednavky@cyklo-av.cz zaslat nejlépe odkaz přímo k produktu nebo opsat katalogové číslo a také specifikovat velikost či barvu. Já zjistím dostupnost, případně vás budu kontaktovat ohledně upřesnění, a zašlu vám informace ohledně ceny – slevy a termínu vyzvednutí na kontaktním místě a způsobu platby.